Viss bija mierīgiUz laikraksta Saldus Zeme redakciju atnāca kāds kungs un jautāja, vai putnu gripas laikā drīkst turpināt barot zīlītes un citus savvaļas putnus.
Saldus Zeme, 11. februārī


Spēle ar malkas skaldīšanu ir labs vingrinājums bērnu redzes, taustes, dzirdes, runas attīstīšanai.
Saldus Zeme, 11. februārī


Mēneša sākumā kāds satraukts iedzīvotājs interneta portālā Facebook ievietoja fotogrāfiju, kurā redzami vairāki salauzti Bēnes estrādes soli.
Zemgale, 11. februārī


Apzinoties cilvēku ciešo sasaisti ar dabu un tās norisēm, Dobeles novada kultūras un sporta atbildīgie darbinieki ir vienojušies šī gada pasākumu plānu un saturu veidot ar akcentiem uz aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, aicinot domāt un mācīties novērtēt un saudzēt to, kas mums ir dots.
Zemgale, 11. februārī


Sestdien Mērsraga Kultūras namā notika pasākums, kas noritēja mierīgi. Pēc tam, veicot reidu pa Mērsragu, viss bija mierīgi.
Talsu Vēstis, 4. februārī


Ne jau katra bērnudārza pavārīte dejo zumbu, auklīte kolekcionē eņģelīšus un audzinātājas saliek puzles.
Talsu Vēstis, 7. februārī


Tukumā, Brīvības laukumā, veikalā izkrāpta nauda un preces, izmantojot 20 eiro naudas zīmju kopijas. Kopumā kasē konstatētas piecas banknotes, kas ir acīmredzami viltojumi: tām nav metāliskās joslas, ūdenszīmes, un uz banknotēm rakstīts “copy”.
Neatkarīgās Tukuma Ziņas, 31. janvārī


1. februāris. Brīdinām trīs braucējus, ka, auto novietojot nepareizi, viņi var izpelnīties protokolu. Pēcpusdienā signāls par to pienāk no Jelgavas un Skrundas ielas krustojuma. Jā, auto ir, bet sodu neuzliekam, jo zīme sagriezta uz otru pusi.
Kurzemnieks, 7. februārī


4. februārī iedzīvotāji ziņo, ka privātā dārziņā atrasts beigts briedis. Pēc visa spriežot, nav pamanījis žogu, ieskrējis tajā un lauzis sprandu.
Kurzemnieks, 11. februārī


5. februāris. Nākas sazināties ar mājlopu īpašnieku, jo viņa dzīvnieki nāburgam izbradājot īpašumu. No saimnieka saņemts solījums ierasties iecirknī un rakstīt paskaidrojumu, kā lopi pasprukuši.
Kurzemnieks, 11. februārī


8. februāris, sestdiena, ir klusā diena, bet nedēļa beidzas ar došanos pie Skrundas iedzīvotājiem un skaidrojumu, ko iesākt ar pieklīdušu kaķi.
Kurzemnieks, 11. februārī

Raksts no Marts 2020 žurnāla