Vardes saraksts

Rvīns Varde

Zemā profila izpilddirektore gatava negaidītiem briežiem

Nažu apraksti, kādus piedāvā kāds Latvijas internetveikals savā vietnē.

Izpilddirektors ir nazis, kas ir ģērbies panākumiem. No pirmā acu uzmetiena to varētu sajaukt ar pildspalvu, kas iebāzta krekla kabatā.

Radīta ar kleitu kreklu kabatām un v-veida kakla skrubi, slaidā, Zemā profila izpilddirektore pozē kā pildspalva, līdz ir jāatver aizzīmogotā vēstule vai uzvalkam ir nepieciešams pabeigt pieskārienu.


Izmantojot komplektā iekļauto augstas kvalitātes apvalku, jūs būsiet gatavs briežiem, kuri jūs negaida.


Mēs savam modelim esam piešķīruši spilgti oranžu virvi, padarot to redzamu pat vētrainā laikā, un nodrošinājām, ka tam ir viss nepieciešamais, lai risinātu mezglainas problēmas un spītīgas važas.


Turklāt naža rokturis beidzas ar nelielu plakanu izvirzījumu, kasa darbojas kā šķembas.

Tomēr šeit svarīgs ir ne tikai nazis, ganzo G8012 apvalks ir pārsteigumu pilns! Tās ārējā puse ir magnija krama, ar kuru jūs varat viegli aizdegties.


Mārketinga kopijā teikts, ka čokurošanās ir “iedvesmota no viņu vislabāk pārdotā daudzfunkcionālā rīka”, un līdzībai ir jēga.

CEO: vislabāk sader ar īpaši tumšu cepeti un garu uzdevumu sarakstu.


Šis nazis svin Case Grizzano kauju, kas notika 1945. gada 19. aprīlī starp Nembo izpletņlēcējiem un Vācijas 1. divīzijas Fallschmirjäger Green Devils, kas ir 12 stundas ārkārtīgi nežēlīga un asiņaina roku cīņa ar asmeni.


Visas šīs detaļas liek sazināties ar vecāko brāli tagad slavenais Rekviēms, kas pārskatīts proporcijās un dažās tehniskās iezīmēs.


Galvenais apvalks ir veidots no injekcijas veidota neilona. Sekundārā aiztures sistēma ir atgriezeniska abpusējiem lietotājiem.

Par laimi asmens ir uzlabots ar melnu pārklājumu, lai pārliecinātos, ka kopšana ir daudz vienkāršāka.


KA-BAR TDI Flipper Folder 2490
ir izturīgs un praktisks EDC kabatas nazis, kuru izstrādājis Džons Benners. Tas attiecas uz jūsu apģērbu, bet arī uz jūsu KA-BAR kabatas nazi.


Jaunais Leatherman signāls apvieno tradicionālās Leatherman funkcijas ar jaunām funkcijām, kas nepieciešamas izdzīvošanai. Piemēram, dimanta asinātājs taisna vai zobaina naža asmens apkopei, uguns smalcinātājs, svilpe.


UZLABOTA ERGONOMIKA: jūtas kā uz delnas mājās; Rīki tiek atvērti ar vienkāršu īkšķa nospiešanu – vairs nav salauztu nagu.

Lieliski piemērots nezāļu nociršanai, nometnes vietas tīrīšanai vai mazu ekstremitāšu un koku zaru sagriešanai.


Divpusējs nazis labajiem un kreisajiem.


Forša maza detaļa ir modificētais šarnīrsavienojums.


Jegermeister
– nazis lieliem dzīvniekiem.


Morakniv
ir izstrādājis peldošo zobu nazi ārzonas rūpniecībai, kur peldošajam nazim ir liela nozīme.


Divkāršs quillon aizsargs aizsargā tavus dārgos pirkstus, savukārt īkšķa dibens mucā vēl vairāk palielina naža daudzpusību, atvieglojot ērtu un izturīgu saķeri ar atpakaļgaitu.


Moraknic
peldošais zobainais nazis ir fiksēts nazis, kas, pateicoties izstrādātajam korķa rokturim, faktiski peld.


Pievienojiet savai virtuvei krāsu ar jauno trio Paring Knife. Spilgtie augstas kvalitātes darboņi bez piepūles slīdēs pa augļu un dārzeņu kaudzi. Šis nažu komplekts no kāļiem līdz kartupeļiem, no granātāboliem līdz saulei nogatavotiem tomātiem nodrošina izcilu smalcināšanas daudzpusību.


Pateicoties integrētajam rokturī esošajam uguns stienim, ugunskura siltums vienmēr ir pie rokas.


Ideāls ikvienam, kas strādā apkārtnē, kur netīrumi, kā piemērs – jau uzminējāt, mednieki.


Runājot par luksusa sporta automašīnām, kviešu atdalīšanai no pelavām nepieciešami divi svarīgi komponenti: ātrums un efektivitāte.


Izturīga tērauda saķere ar G-10 priekšējo paneli – maigi palmas uz palmas, bez slīdēšanas. Emersona patentētā viļņu funkcija ļauj izvilkt pogu no kabatas.


Asmens svara dēļ faktiski ir īsta giljotīna.


Ar atbilstošu apmācību, ir ideāli piemērots spiešanai uz sāpes punktiem. Bet vislabāk darbojas kā pārsteidzošs līdzeklis, kas palielina šoka efektivitāti un palīdz novērst smagas traumas.

Raksts no Februāris 2022 žurnāla