Kas notiek

Huligānisku tieksmju vadīts, pārkāpa

Nedēļas nogalē – rīt un parīt – Ventspils muzejs aicina ģimenes uz pastaigu ar priecīgiem atradumiem Livonijas ordeņa pilī “Pa rūķu pēdām”.

Ventas Balss, 3. decembrī


Patiesībā jau veikali ir laba un nepieciešama lieta, jo ledusskapis regulāri paliek tukšs... Kā citādi pilsētniekam to piepildīt, ja ne soļojot vai braucot uz nolūkoto veikalu.

Kurzemes Vārds,3. decembrī


Paiet divas stundas, trīs – ēdiena kā nav, tā nav. Zvana. Neatbild. Tā vairākas reizes. “Nekas, iztiksim ar šampanieti vien,” jaunais vīrs sapilda glāzes. Tā arī ēdienu neatveda, un neviens nepiezvanīja un neatvainojās.

Kurzemes Vārds, 3. decembrī


Neviens autoskolā nemāca, kā rīkoties, iebraucot dziļas upes vidū…

Ogres Vēstis Visiem, 3. decembrī


29. novembrī 2009. gadā dzimušais R. Ķegumā, Liepu alejā, huligānisku tieksmju vadīts, pārkāpa vispārpieņemtās uzvedības normas un apgāza divas atkritumu urnas.

Ogres Vēstis Visiem, 3. decembrī


Izsaukums uz Rūpniecības ielu, jo tur ceļmalā guļot vīrietis, bet pa ielu izmētātas mantas. Mantas atrodam, vīrieti ne.

Kurzemnieks,7. decembrī


Šoreiz vīrietis vārtās pa zemi, aizvedam mājās. Kamēr to darām, zvana no Vārmes, ka bērni vizinās pa kalniņu, kur novilkti elektrības vadi.

Kurzemnieks, 7. decembrī


Man reiz uzdāvināja olu mizotāju. Īsts štrunts! Pirmkārt, tas olai nolobīja čaumalu ar visu baltumu. Otrkārt, uzreiz pēc tam saplīsa.

Saldus Zeme, 9. decembrī


Lielai daļai (47%) aptaujāto, sniegam uzkrītot, dzīve uzreiz šķiet gaišāka.

Auseklis,10. decembrī


Parasti iepērkos vienā no Ziemeļu rajona lielveikaliem. Tagad tur gaļa asiņaina, nevaru tādu pirkt. Jau kādu mēnesi tā. Agrāk bija skaista gaļa, bet tagad...

Rēzeknes Vēstis,10. decembrī


Mūsu laikos sētnieki izguļas un tad ap plkst. 9.00 dodas uz objektiem.

Rēzeknes Vēstis,10. decembrī


7. decembrī VP saņēma zvanu no mediķiem, ka kādā dzīvoklī Kuldīgā bezpalīdzīgā stāvoklī atrodoties sieviete, kurai nodarīti miesas bojājumi. Kad policija ieradās, to sagaidīja mediķi, kuri nevarēja sētā iekļūt, jo vārtiem priekšā bija aizslēgta ķēde. Kad likumsargi un mediķi tomēr iekļuva, ēkā atradās divi cilvēki, un sieviete, kura zvanīja, atzinās, ka tas bijis tikai joks.

Kurzemnieks, 10. decembrī


Vakarā zvana vīrietis, kurš lūdz apskatīt kolēģa dzīvesvietu, jo tas vairākas dienas neatbildot uz telefona zvaniem. Viss kārtībā – visi dzīvi. Kopā ar sociālo darbinieci dodamies uz kādu adresi, un arī tur viss kārtībā.

Kurzemnieks, 14. decembrī


Ērgļu ielā kādā sētā ilgi ņaudot kaķis, bet to neatrodam.

Kurzemnieks, 14. decembrī


Eglīti sargā sniegavīrs Olafs, kuru, starp citu, atkušņi nebiedē, jo Olafs veidots no 750 plastmasas glāzītēm!

Ogres Vēstis Visiem,14. decembrī


Braucam skaidroties ar autovadītāju, kura spēkrats traucē piekļuvi veikalam Bēbis. Pēc tam izsaukums uz Skrundu, jo veikala Elvi tualetē ieslēdzies vīrietis un nenāk laukā.

Kurzemnieks,14. decembrī


3. decembrī saņemta informācija, ka Madlienā kaimiņu bērni lēkājuši pa automašīnas Audi A4 jumtu, kam, iespējams, radījuši bojājumus, kā arī norāvuši automašīnas priekšējo valsts reģistrācijas numurzīmi.

Ogres Vēstis Visiem, 7. decembrī


Vecākiem ar naudas dāvināšanu nevajadzētu steigties, daudz vērtīgāk ir piepildīt bērna sapņus.

Ogres Vēstis Visiem, 7. decembrī


Evita ar saviem darinātajiem rūķiem, kas augumā atgādina bērnus, izskatās kā bērnudārza audzinātāja ar audzēkņiem, kuri sniegotā dienā izskrējuši laukā papriecāties par ziemu.

Vaduguns,14. decembrī


Skultiete Aiga ražo neparastas ziepes.

Auseklis, 10. decembrī


“Ļoti viegla un patīkama ir zirga maska. Kā uzliku galvā, negribējās ņemt nost,” saka Valda Vorza.

Dzirkstele, 14. decembrī


Limbažu Valsts ģimnāzijas skolēni zīmē veselīgus rūķus.

Auseklis, 14. decembrī


Vēstuli Ziemassvētku vecītim Latvijā iespējams nosūtīt, izmantojot pastmarku ar nominālvērtību 1 €, bet Santa Klausam Somijā un Salatēvam Krievijā – ar nominālvērtību 1,42 €.

Dzirkstele, 14. decembrī

Raksts no Janvāris 2022 žurnāla