Cilvēks iznāk no meža

Šā gada vasara noteikti bija pati dīvainākā, kāda vien piedzīvota ilgākā laika periodā. Tā bija kā tāda kovida laika žāvēti desaina atrauga.
Talsu Vēstis, 4. septembrī

Vakar, 1. septembrī, tika saņemta informācija, ka kādā tirdzniecības vietā pieķerti divi nepilngadīgi zēni zogam dažādas pārtikas preces, proti, sieru, picu un krabju nūjiņas, kā arī alkoholiskos dzērienus par kopējo summu 66 eiro.
Druva, 2. septembrī

7. septembrī ap pulksten 7.00 Smiltenes novadā kādā īpašumā sieviete konstatēja, ka no neaizslēgtas garāžas nozagtas trīs kastes ar 24 kg brūkleņu un septiņas kastes ar 23 kg gaileņu. Cietusī par zādzību ziņoja Valsts policijai. Policisti nekavējoties uzsāka iespējamo vainīgo personu meklēšanu, kas saistīti ar iepriekš minēto zādzību, un pa karstām pēdām pāris stundu laikā viņi tika atrasti un aizturēti. Izmeklēšanas laikā noskaidrots, ka zagļi ogas un sēnes bija plānojuši pārdot, lai iegūtu naudas līdzekļus un varētu iegādāties alkoholiskos dzērienus.
Druva, 8. septembrī

Šogad Tēvu dienas pasākums risinājās ar devīzi “Laid pa vējam”.
Ogres Vēstis Visiem, 15. septembrī

Sēņošanas čempionātā otro gadu pēc kārtas triumfē “Cielaviņas armija”.
Ogres Vēstis Visiem, 15. septembrī

Es lasu visas sēnes. Es uzskatu, ka Latvijā jau tikai viena indīga ir – zaļā mušmire. Parastajai mušmirei uzlej šņabi, un ar to var iesmērēt kājas.
Kurzemnieks, 18. septembrī

Mazais Cukuriņš iedzīvojies šķībā žoklī – to salauzis, noripojot pa stāvajām kāpnēm.
Kurzemnieks, 18. septembrī

“No čuja, ņuha un poņas vismaz diviem jābūt. Ja čujs un ņuhs ir, tad poņu dabū, uzdauzot punus darbības laikā,” saka uzņēmējs.
Kurzemnieks, 18. septembrī

Ne visiem patīk vai ir ierasts vilkt cimdus, veicot dārza darbus, taču patiesībā to valkāšana ir svarīga, ja vēlies izvairīties no ērkšķiem, skabargām, tulznām un pat infekcijām.
Vietējā Latgales Avīze, 4. septembrī

Preiļu novada pašvaldība slēgs līgumu ar AS Preiļu siers. Vai Dāmokla zobens pār pašvaldību?
Vietējā Latgales Avīze, 11. septembrī

“Postaža. Šīferis izmētāts pa visu pagalmu. Nevar zināt, kur kura manta aiznesta. Acīmredzot bijis virpulis, koki savērpti,” spriež Aivars.
Druva, 20. septembrī

Izmantojot autocisternas skaņas signālu un sazinoties ar mobilā telefona palīdzību, cilvēks iznāca ārā no meža.
Staburags, 16. septembrī

Raksts no Oktobris 2020 žurnāla