Rvīns Varde

Sūdzambībele

Par ko cilvēki sūdzas internetā

[Vārds, uzvārds] – briesmīgs suņu frizieris! Nofrizēja briesmīgi, visur atstājot nesaprotamus kušķus! Zvanīju lūdzu izlabot, sāka lamāt, ņirgāties, bļaut! Vēl nepakautrējās atzvanīt un vēlreiz izlamāt par tādu uzdrīkstēšanos, ka lūdzām labot! Suns jau otro dienu guļ un neceļ galvu, ausis noglauztas, aste kājstarpē, esmu pārliecināta, ka agresīvi ir izturējusies arī pret dzīvnieku! Labprāt uzrādītu čeku, kā apliecinošu dokumentu! Bet tur tādus nedod!1


[Vārds, uzvārds] Cilvēks kurs interneta iepazīstas ar sievietēm. Sakumā viss ir ok. Pēc tam reti kad strādā. Sievietes pašās pērk visu un maksa par dzīvoklī. Pieprasīja lai nopērku jaunu mobilo telefonu. It ka izremontēšot griestus, bet kamēr biju komandējuma aizlaidās pie nākošas muļķītes. Pat sasaldētu galu no ledusskapja paņēma līdzi. Marite no Jelgavas, lai tev veicas, varbūt tu viņu izmainīsi.


Sveiki. Es pats esmu bijis gribu.lv. Mani tur naudu izskrāpē viena meitene. Tas saits ir briesmīgs tur naudu tikai izkrāpj. Es pazaudēju liekas naudas summas pateicoties šai meitenei. Viņu sauc Alise. Viņa piedāvā atsūtīt kailfoti, pēc tam tikties. Viņa ir no Rīgas. Viņai vēl ir viena draudzene, kas patiesībā nemaz nepastāv. Esiet uzmanīgi šajā saitā.


Labdien. Gribu pateikt, ka esmu bijušais kristus pasaulei dalībnieks (Jēkabs), kas nesen vēl tur gāja. Vienīgais, kas šajā draudzē ir laba, vienīgi mūzika. Bet pārējais galīgi garām, mācītājs runā vienu to pašu, un nezinu, kāpec tur jākrīt lejā, kad iesvēta kādu vai kādus. Tā man liekas ir hipnoze, kas liek cilvēkiem tur doties., es domāju, ja viņi to zinātu, ka tā ir sekta, nemaz nelietu bet, par parējos man gruti spriest, kas tur vēl notiek.


Labdien! Dažas dienas atpakaļ nopirku Lāči saldskābmaizi, šorīt gribēju uzsmērēt brokastu maizi, bet bija smaga vilšanās, maizītei virsū bija tāds balts, pelējums tas nav, pēc smaržas tā kā saskābusi būtu, termiņš pirmais maijs. Esmu vīlusies, kaut kā uzskatīju, ka lāča maize ir tā labākā.


YoYo ir ļauns un bīstams! Viņš cenšas iepazīties ar “durām” šajā portālā, piedāvā ēst zirgu gaļu, dzert pienu no pulvera ar Rīgas šampanieti un ēst Laimas šokolādes ar dārzeņiem! Uzmanities, “duras”, uzmanieties! Esiet piesardzīgas! Pēc šāda randiņa pat Mezym nelīdzēs!...


[Vārds, uzvārds] Nu vienkārši baigā pīle!

doma laukuma – ziemas svetkos tirgotava. ļoti gudrs maz tirgus Doma laukuma. No kāpēc sīkumains lietuvieši. Ķīnas preces. Kur skatīties. Domas.


Kapos tualetē ir baismi iet iekšā! Caurumi grīdā, kur nokārtot vajadzības ir jāmeklē starp dažādiem atkritumiem. Par aromātu jau pat nerunāsim – jūt pa gabalu! Bija ciemiņš no Austrālijas, kas to ieraugot ar bļāvienu bēga prom. Vai tiešām nevar ierīkot normālu tualeti? Vai tas neapkauno mūsu Latviju? Kapi ir vieta, kur iegriežas daudz ārzemnieku vajadzētu rast risinājumu šai problēmai!


Šodien ar draudzeni gājām skatities dzīvnieciņus kuriem bija mūs jāgaida ar plašu smaidu sejā. Bet tie lopi visi cieši sagūlušies alās un nelien āra. Esmu saniknots, iešu ārā sameklēšu kašķi un uzsitišu kādam purnu.


Es nopirku sarkanu futbola bumbu maxima xx. Pēc 3 nēdēļām bumba vienkārši pārsprāga. Antons


Ne pirmo reizi, bet it ipšhi šovakar ap 19.10 piegāju pie gaļas letes paprasit to kas man vajadzīgs pašas pārdevējas nebija uz vietas jo aizgāja pakaļ precem uz noliktavu izlikt, bet aiz letes bija pati vadītāja kura ignorēja mani kaa pircēju.


APNICIS VISS, VISI KAUT KO BOJĀTU PĀRDOD VAI VECU SMIRDĪGU GRIBU PAR VISU SŪDZĒTIES BET NAV JAU VAIRS SPĒKATekstos saglabāta oriģinālā rakstība.

Raksts no Augusts 2021 žurnāla