Vardes saraksts

Rvīns Varde

Maigums pušķī

Lietas, substances, dzīvnieki, dzīvbūtnes un pasākumi, ko cilvēki Latvijā mēģina pārdot ar sludinājumu starpniecību (saglabāta sludinājumu autoru rakstība)

Šampanieša siena Tavā pasākumā. Kaut kas īpašs, svētku sajūtu raisošs.


Pārdodu ekskluzīvu mucu, baseinu. Ir izgatavota no ozolkoka. Agrāk kalpojusi kā vīna muca (Rīgas vīni). Pārtaisīta par baseinu. Pieliktas nerūsējošā tērauda kāpnes. Uz trepēm uzstādīta bērnu aizsardzības plāksne.


Pārdodu pašdarinātu iekārtu klūgu pīšanai + 3 gramatas krievu un latviesu valodas. Kas ar to nodarbojas, sapratis, ka tas darbojas.


Glezna pēc numuriem “Maigums pušķī” 40x50cm. Mūsdienu mākslinieces Iras Volkovas reprodukcija. Jaunā, slēgtā iepakojumā. Lieliska dāvana ikvienam. Gleznošana pēc numuriem ir līdzīga meditācijai, kuras procesā top Jūsu personīgais šedevrs.


Nevar rāpot pa gludām virsmām, neaizstāvās/nekož, pasīvi, ierokas substrātā, vairojās pie +30 C, lielisks barības avots.


Pārdodam 2 ūdens bruņurupuču meitenes ar visu akvāriju.


Pieejams viens puisītis, pilnībā patstāvīgs, nebaidās no cilvēka, jo maziņš ņemts rokā, protams tagad citas intereses, bet paglaudīt var. Tikai zvani.


Pārdod Svētā Jēkaba aunu, 3 gadi vecs, savus pienākumus veic teicami :), bildē sieva redzama.


Saudzemes bruņurupucis. Rokasgrāmata. Esmu Ulbroka vai iespējama piegāde. Ir arī terāriji, barība bruņurupučiem un viss nepieciešamais.


Pārdod pretcelulīta vibrāciju un masāžas krēslu ar pults vadāmību. Iestādi sev vajadzīgo programmu un garumu, guli vai sēdi un atpūties pēc darba dienas. Jauns, mazlietots. Uz pastu nerakstiet. Tikai zvaniet.


Pārdodu ejošu gaisa hokeju. Sīkāk privāti.


Draudzībai trennēti Āfrikas pundureži meklē jaunus saimniekus.


Oriģināla un neparasta dāvana. Lāzergravēšana uz koka. Banālu dāvanu pārpilnība ir kļuvusi par īstu problēmu – ikviens vēlas svētkos iegūt kaut ko oriģinālu un neparastu, kā citiem nav. Izeja būs lāzergravēšana uz koka, kas palīdzēs radīt unikālu personiska rakstura dāvanu. Jūs saņemsiet brīnišķīgu dāvanu, kas izgatavota no videi draudzīga un droša materiāla. Sazinoties ar mani, saņemsi unikālu koka suvenīru ar vēlamo attēlu vai tekstu uz tā. Fotografēsimies kopā.


Lietussargs caurspīdīgs gaiši zils (Pbq12B) Produkts ir pilnībā izturīgs pret nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Aprīkots ar automātiskās atvēršanas un aizvēršanas funkciju. Ir ērts un ergonomisks izliekts rokturis.


Dekoratīvs vainags no dabīgiem žāvētiem ziediem un dekoratīviem materiāliem; uz durvīm un sienām, komfortam, skaistumam un uzmanības piesaistīšanai. Šādu rudens dekoru var pasūtīt jebkurā izmērā, krāsu shēmā, sezonā un vēlmēs.


Ko uzdāvināt vīrietim – nekādu problēmu. Katana. To sāka izmantot 15. gadsimtā, pateicoties tati uzlabošanai. Katana atšķiras ar ārēji izliektu asmeni, garu taisnu rokturi, kas ļauj to turēt ar vienu vai divām rokām. Lāpstiņa ir nedaudz saliektas un smaila gala. Katējs, kas veic ieroču kalšanu, nekad nav izgatavojis piederumus, tāpēc viņam bija citi meistari. Katana ir dizaineris, kas apvienots visas komandas darba rezultātā. Samurai vienmēr bija vairāku aksesuāru komplekti, kas tika lietoti. Asmeņi ir nodoti gadsimtiem ilgi no paaudzes paaudzē, un tā izskats var mainīties atkarībā no apstākļiem.


Boksa cimdi uz spoguļa.


Lieliska iespēja pirmajiem iegādāties Unikālu puzli “Hameleona galva” un daudz ko vairāk. Tirāža ir ļoti ierobežota.


Konstruktors “Bruņurupucis” ir mehānisks modelis, kas paredzēts montāžai bez līmes. Izturīgs un uztivams gumijas motors ļauj virzīties uz priekšu. Kā jau bruņurupucim pienākas, tas kustas lēnām un izmērīti, bet tas noteikti būs ar laiku visur. Raksti uz karapasas ir atsevišķa mākslas forma. Jūs varat izmantot krāsas, lai padarītu savu bruņurupuci unikalu. Viegli savākt un jautri spēlēt.


Revolveris “Suvenīru ierocis”. Suvenīru revolveris. Materiāls: Koks, metāls. Izmērs: 31cm. Ražotājs: Itālija. Tā īsti ir vīriešu dāvana, kas īsteno sēvi spēku, vīriešķigums, tiešām iedvesmo uz augstsirdīgiem gājieniem.


Suvenīru uzbeku komplekts/keramika/10 priekšmetus. Meistara roku darbs. Unikāla kvalitāte.


Vai Jūs jau sen meklējat kādu unikālu dekoru savam mājoklim? Globuss rotē ap savu asi bez jebkādiem stiprinājumiem, jo statīvā iebūvēts spēcīgs magnēts, kas notur globusu gaisā. Nekas nav labāks par Dekoratīvs ornaments, kas labi iederēsies jebkura stila mājās un birojos. Aprīkots ar LED apgaismojumu, ko varēsiet tumsā apbrīnot.


Tagad katrā pagalmā var ierīkot jautro trošu ceļu. Jūs varat starp kokiem nostiept veselus 30 metrus garu trasi un ļaut bērniem no sirds izpriecāties.


Pārdodu kvalitatīvu līdzekli pret utīm “zap X”.

Raksts no Decembris 2022 žurnāla