Vardes saraksts

Rvīns Varde

Es apals, 21 gads, 100 kg, 180 cm

Daži iepazīšanās sludinājumi no Latvijas portāliem

Es reals virietis, no Valmieras raj, mekleju lidzigi domajošu sievieti, realam nenopietnam attiecibam, esmu saprotošš adekvats, problemmas nemekleju, un neradu.


Vai varu satikt tieši tevi princese uz zirna?


Labdien! Es pildīšu pilnas dienas garumā visas jūsu pavēles, ja Jūs ļausiet man pēc tam izlaizīt Jums pēdas. Mani var izmantot kā bezmaksas darba spēku, kalpu vai vispār ka vien Jūs vēlaties. Seksu neprasu. Piedavājums ir attiecināms uz stingriem, bezkaunīgiem hetero vīriešiem. Esmu paklausīgs jauneklis.


Iepazīšos ar sievieti. Par zaķīti nesaukāšu.


Esmu ļoti kopts izskatīgs, parliecināts vīrietis..... mekleju grūtnieci. Vai sievieti ar pienu krūtis.


Puika meklē sev simpātisku sieviete ar kuru varētu pamīļoties. Neko seksuālu.


Meklēju sievieti gribošu kursi patīk spēlēties.


Meklēju Māti un Meitu,nopietnu attiecību veidošanai.


Iepazīsies ar puisi, vīrieti HIV+ diagnozi sexam patstāvīgam.


Varbūt ir kāda sieviete, kas vēlas pārdot savas sasvīdušās zeķes, zeķubikses?


Mekleju shantazhetaju kas velas uzspiest man darit pazemojoshas lietas ik diena un publika. Var online no sakuma. Apmaina dosu kompromitejosu materialu par sevi. Es apals, 21 gads, 100kg, 180cm.


Jūrniekiem ģimenes un savām vajadzībām bija atļauts ievest Valstī aizliegtās preces.


Kungs meklē online verdzeni.


Sveikas mīļās dāmas. Esmu jauks puisis,esmu veterinārārsts. Rokas vēlas glāstīt un veikt masāžu. Gaidīšu ciemos.


Sveiki, es esmu krievu valodas skolotāja, es varu masēt un apmierināt vīriešus, mēs varam spēlēt lomu spēles manā adreses adresē manā iemiesojumā ir vieta, kur satikties.


Esi meitene, kura klausās metal mūziku? Iepazīsimies. Es brīvs, neprecējies. Patīk metal mūzika.


Meklēju pāri. Es vīrietis. Daru pilnībā visu. Neesmu izvēlīgs! Var rakstīt arī parejie.


Mīlu sievietes ar spalvainu starpeni un apaļīgu dupsi. Apēdīšu. Iz*isīšu. Centrs.


Mīlestība ir vajadzīga visiem. Mīlestība ir daļa no cilvēka dabas – tā ir ēšana, dzeršana un gulēšana. It bieži daudzi no mums ir vērojuši saulrietu pilnīgā vientulībā un domājuši “Kāda tam visam jēga? Man nav neviena ar ko dalīties šajā skaistumā!” Šādos brīžos svētīgi uzdot jautājumu: cik bieži mēs gluži vienkārši esam pagriezuši galvu uz citu pusi, kad mums kāds lūdzis mīlestību? Cik bieži mēs esam baidījušies pieiet kādam klāt un skaidri un gaiši atzīties mīlestībā? Ar vientulību ir jābūt uzmanīgam. Šis netikums ir tikpat bīstams kā narkotikas. Ja saulriets vairs neatstāj nekādu iespaidu uz Tevi, esi pazemīgs un dodies meklēt mīlestību.


Esmu mīļš, saprotošs, iejūtīgs, izpalīdzīgs jauns vīrietis, kas meklē stabīlas un pastāvīgas attiecības. Ir pastāvīga dzīves vieta un stabili ienākumi. Ir nopietni plāni uz nākotni, kurus es noteikti sasniegšu, ja blakus man būsmīļa un saprotoša sieviete. Man ļoti patīk gatavot ēst, un pie tikšanas varēšu nodemonstrēt kā to var darīt neredzīgs cilvēks.


Par sevi esmu mīļa jauka sieviete, ar 2 mazam sirsniņam! Pārejo pie sarakstes! Iegāju pārlasīju vēstules džeki slikti sametas vai tad mūsdienas vairāk, par čau,ko dari, ko vēlies nau ko uzrakstit??


mani sauc velga kalniņa meklēju vīrieti uz 50gadiem 67 dzīvoju rīgā gribu attiecības varat uzzvanīt vienalga kadmeklēju vīrieti nebūtu vērts jānis


nvalids 2 grupa puisi runas traucējumi ,vairogdziedzeris ,Astmas : invalīdu sporta,pāsakuma ,ekskursijās vasaras,rudens vēlas iepazities meiteni . Kaza labi satiek ar 1979,1983.1987,1990,gada feruāri- janvāri 24 lidz,40,gadi bez kaitīgiem ieradumiem neprecējusies Ar bildes LATVIJA VISAM NOVADS pilsēta Sūtīt Īszini mob.tel/Ingars pulkst 13:00 lidz 21:00 24) mekelju suni jelgava kurai sievietei ir suns esu virietis gribu idrasties ar suni ja kadai sievietei ir sus puika velos paradit ka sunds draz mani kam ir vieta.

Raksts no Aprīlis 2021 žurnāla