Aprīlis 2021

Sludinājums nr. 1

Ģimene man nebeidz jautāt, kad man vienreiz būs otra pusīte. Tāpēc es beidzot nolēmu kaut ko darīt lietas labā un atrast sev jaunu ģimeni. Kas to lai zina – varbūt pasaulē tiešām ir vīrietis, ar kuru kopā es no pusītes varētu kļūt par veselu problēmu apkārtējiem?!


Sludinājums nr. 2

Mans bijušais vīrs reiz teica, ka neesmu ne skaista, ne gudra, ne bagāta, bet tas bija pirms 25 gadiem un ir tikai viena cilvēka viedoklis. Joprojām trenējos mierīgi uztvert citādi domājošos, arī tos, kuru viedoklis ir galēji pretējs manējam. Tevi, šarmantais Vīrieti, meklēju jau sen, bet tikai tagad Rīgas Laiks sadūšojās dot mums iespēju sākt lēno ceļu katram no sava virves gala. Platoniskas attiecības mani neinteresē, vēlos, lai ar laiku Tu lasi mani kā to grāmatu, kuru ņemtu līdzi uz vientuļu salu, atver uz dullo jebkurā vietā un sajūti vai nu garīgu, vai fizisku uzbudinājumu...

Neesmu pratusi iekārtoties ienesīgā vietā vai iekortelēties mājā Mežaparkā. Vienīgais, kas man pieder no materiālajām vērtībām, ir no vecmāmiņas mantota krāsns (izjauktā veidā), kuru man pagaidām neizdodas pārdot.


Sludinājums nr. 3

augums 198 cm, pārējais ķermenis proporcionāls augumam. hobiji ir trīs. sporta automašīnas, viskijs un sievietes. patīk arī teātris, bet to neapmeklēju. negaršo sīpoli. raksturs labs. sliktu ieradumu nav. vientuļš, bet nesūdzos. tā teikt, reizē zirneklis un muša, sapinies pats savos tīklos. reizumis ļoti tuvu neesamībai. ikdienā skaldu malku un pētu tritonu uzvedību akvārijā. vienvārdsakot, cilvēks parastais. rakstiet, vēlos iepazīties.


Sludinājums nr. 4

Ir divu veidu cilvēki, ar kuriem labprāt apmainītos vēstulēm. Pirmkārt, vēlos iepazīties ar platonistiem, lai norādītu uz viņu domāšanas kļūdām. No saziņas sagaidu viltus pieklājībā maskētu pasīvi agresīvu sāncensību. Ceru, ka siltu jūtu gadījumā būsiet pietiekami lepns/-a, lai tās atklāti neizrādītu. Otrkārt, meklēju partneri korespondencšaham. e4


Sludinājums nr. 5

Labdien! Esmu Vsevolods, draugi mani sauc par Bibīkinu, jo esmu tālbraucējs šoferis.

Meklēju kādu, kura godīgi gaidīs pēc tāliem pārbraucieniem mani atpakaļ.

Esmu draudzīgs un ļoti tālredzīgs. Mēdzu atvest kādu vērtīgu ledusskapja magnētiņu no tālajām zemēm un citus suvenīrus. Vēlos norādīt, ka sieviete vienmēr no manis saņems dāvanas. Ja vedamajā kravā ziedi, tad arī tos.

Esmu 1 m 78 cm garš, 43 gadus vecs. Nepīpēju, nedzeru.

Varbūt vēlies doties ceļā ar mani?


Sludinājums nr. 6

Dzejnieks.

Gandrīz 30.

No Rīgas.

Meklē mūzu.

Ilgākam laikam,

Iespējams, uz mūžu.

Kādu ar skaistu dvēseli

un melnu, melnu veļu,

tāpēc vēstulei pievieno bildi

un savu jaunāko dzeju.


Sludinājums nr. 7

Izskat. 62 g. jauns, izgl., liel. aug., zil. acis, dzīv. p. Rīgas, p. meža, bet, ja tu esi izgl. un las., tad uzr. vēst. ar īsu dzīv. apr. un fotogr. un sūt. uz adr.


Sludinājums nr. 8

Rakstīšu pavisam vienkārši un godīgi, jo tas man dzīvē šķiet svarīgi. Man ir ļoti mīļas lauku mājas labā attālumā no Rīgas, brīnišķīgā vietā. Sirdī vienmēr esmu tur. Bet tā nu sanācis, ka māja palikusi bez vīriešu rokām un tagad man jāpierāda, ka varu par tām parūpēties pati. Pagājušajā vasarā Līgo svētkos sēdējām uz terases un kāds teica, ka tad gan man laikam vajadzētu arī kārtīgu draugu. Tā jau laikam ir, pa dzīvi daudzas lietas vieglāk izdarīt kopā. Priecātos iepazīties ar sirsnīgu cilvēku, kam arī patīk būt dabā. Man pašai 23 gadi, dzimusi saulainā otrdienas rītā, foršākajā pavasara mēnesī. Ja nezini, ko rakstīt, pastāsti, ko Tu šobrīd lasi. Tad es Tev arī pastāstīšu, un tad mēs būsim draugi. Vēstules stilam nav nozīmes, galvenais, lai labs cilvēks.


Sludinājums nr. 9

Ir divu veidu cilvēki, kuros labprāt var ilgi klausīties, – tie, kuri stāsta par lietām, kurās orientējas, un tie, kuriem ir tikai jautājumi un neizpratne, kā var zināt lietas. Pati piederu pie pēdējiem, bet protu izskatīties zinoša, ja vajag. Protu arī smaidīt un būt pieklājīga. Patīk šiverēt pa perifēriju, bet atzīstos mīlestībā arī centram. Melnzemes smarža vilina tāpat kā peļķains asfalts laternu gaismā. Nekādas pretrunas sevī neredzu. Izbaudu absurdu, smieklus, bezjēdzību (šeit nav domāts par politiku). Baidos no govīm un kāpšanas pa trepēm. Jūtos vēl gluži jauna, jo neesmu neko vēl ne sasniegusi, ne savārījusi. Neprasiet, ko meklēju, es vienkārši gribu rakstīt jums vēstules.


Sludinājums nr. 10

Kautri apsarmojis rožābolītis, Pēterburgas kņaziene, Parīzes piepilsētas gangsteris un maiju rituālā upurjaunava meklē zolīda paskata jaunskungu sarunām neformālā gaisotnē un, potenciāli, kinētiskās un metafiziskās enerģijas apmaiņai. Fizioloģiskais somatotips – astēnisks, kopējais paskats – sērdienīgi latvisks, ar izteikti frankofonām pretenzijām.

Augsti motivētajiem un produktīvajiem lūgums neatsaukties.

(Sūksim nektāru no lēni rietošās saules nabiņas.)


Sludinājums nr. 11

Man visvairāk patīk, kad esmu vējš matos. Tā kā mati man pašai ir, es meklēju vēju.

Bet kas esi Tu? Valdošais vējš, pasāts, musons vai rietumu vējš?

Psst, es pasvilpšu priekšā. Esi mans Zefīrs, es būšu Tava Izīda.

Sapurināmies?


Sludinājums nr. 12

Dzīves nogurusi sieviete meklē sev garšvielas ikdienai un dzīvei kopumā. :)

Bet, ja runājām precīzāk – vēlos sev atrast vīru. Vispirms, protams, vēlos atrast vēstuļu draugu jeb mīļāko vienā personā. Nu, un pēc tam jau laiks rādīs, tā teikt. Ir pavasaris, interneta vide jau sen kā nogurdinājusi, pandēmija arī, un, jā, ir jau arī 30.

Īsumā par mani jeb lietas, kas mani raksturo, ir darbaholisms, kafija, vīns, dokumentālās filmas, daba un grāmatas. Domājams, cilvēkam vajadzētu būt ar līdzīgam iezīmēm, citādi nesaprašanās – agrāka vai vēlāka – garantēta.


Sludinājums nr. 13

Tā ir balta patiesība, ka pirms pāris mēnešiem, pašā ziemas vidū, draudzenei sūtīju kādu internetā nospertu pusmūža vīrieša – apģērbu modeļa – foto ar komentāru: “Lūk, šādi izskatās mans ideālais vīrietis, un viņš šobrīd sēž dīvānā pie kamīna džemperī un čībās, dzer kafiju un lasa Rīgas Laiku.” Šo pāris mēnešu laikā kamīns, čības un džemperis no iztēles radītās ainas jau izčibējis kopā ar sniegu, bet Rīgas Laiks joprojām ir absolūti nepieciešams aksesuārs, jo vajadzība pēc kāda, ar ko apspriest žurnālā lasīto, ir tikpat akūta kā iepriekš.


Sludinājums nr. 14

Vai Tu kaut ko meklē?

Ko Tu meklē?

Ja nezini, ko iesākt ar savu dzīvi, un Tev ir tuvi dedukcijas principi, aicinu man palīdzēt.

Vakar nozaudēju cimdus, šodien dzīves jēgu.

Nav nekā tāda, ko nevar paveikt, darot kopā, vai ne?


Sludinājums nr. 15

Esmu (vēstuļ-)drauga meklējumos. Par mani: vilina un saista viss, kas bijis kā ikdiena manu vecāku bērnībā un jaunībā, – mūzika no vinila platēm (jo čerkstošāka, jo labāk), vakara dejas, kas iemūžinātas ar analogo kameru (jo izplūdušākas un lielāks grauds, jo labāk), spontāni izbraucieni ar tālaika mašīnu (jo autentiskāku, jo labāk, te prātā nāk BMW Isetta), melnbalto filmu skatīšanās (jo neparastāku, jo labāk, lai gan klasikai arī nav ne vainas) un fiziski taustāmu vēstuļu rakstīšana (jo ikdienišķākas un ķeburainākas, jo labāk, bonusa punkts par aploksnē ieliktu ziedu vai lapu)... Ja arī Tev gribas pieķerties fiziski taustāmam papīram un rakstīt vēstuli svešam cilvēkam (lai gan jāatzīst, ka šo to par mani jau zini), tad es labprāt savā piemājas pastkastītē, kas jau kādu laiku vairāk ir kā butaforija, gaidīšu vēstuli no Tevis.

(Vēstuļ-)drauga meklētāja


Sludinājums nr. 16

Nesolu, ka viscaur pazīstu sevi, bet vieglāk ir tad, ja spoguļi atrodas tuvāk. Nejūtu šaubas par dzīves jēgu, bet joprojām līdz galam neizprotu elektrību.

Sieviete ar svaru, aktīvu studenta etalonu un ieradumiem ļauj atrast sevi citai sievietei.


Sludinājums nr. 17

Esmu vīrietis, nedaudz virs vispārpieņemtā Jēzus vecuma, kurš meklē sievieti saziņai jebkurā no šobrīd aktuālajiem komunikācijas veidiem. Gan lai pozitīva rakstura saziņā pavadītu šī laikposma nekomunikācijas periodu, gan arī lai turpinātu šo saziņu ne mazāk aizraujošajā un neierobežotākajā pēckrīzes periodā. Nedaudz par mani. Esmu mākslinieks, tāds, kuram radošās veiksmes un neveiksmes ir savijušās neatšķetināmā rakstā. Dzīvoju Pierīgā, dabas visnotaļ patīkamā aplenkumā, kas arī nosaka mana gara inerci uz veselīgu un ar dabu vienotu, harmonisku dzīvesveidu.

Sapņojam!


Sludinājums nr. 18

Ja esi gudrs, komunikabls, ar labu humora izjūtu apveltīts kungs 58+, tad aicinu tevi uz tikšanos piknikā kādā neordinārā vietā. Dress code – vakartērps... (bet dress code var būt arī tāds, kādu noteiksi tu). Par ko mēs varētu parunāties? Par kino, apmeklētajiem koncertiem, bērniem, ceļojumiem... Ļoti vēlos dejot, jo esmu deju skolotāja. Vai tu to vēlētos? Varbūt tev jau ir dejošanas pieredze? Ak, tas būtu ideāli... Nepalaid garām šo izdevību, jo tāda kā es ir tikai VIENA sieviete pasaulē...


Sludinājums nr. 19

Par mani: jauna, simpātiska sieviete ar nosliecēm uz snobismu (lasīt: sievišķa vājuma slēpšanu aiz maskulīna intelektuālisma). Velna un eņģeļa vietā uz pleciem sēž Nīče un Epikūrs. Patīk saules gaisma, vārnas, kas rakņājas pa miskastēm, baltās jāņogas, bezpajumtnieki, kas godīgi pasaka, ka grib aliņu, un tu. Par tevi: tu esi Aleksandrs Čaks un vēlies nomest mani uz bruģa kā savu sirdi; tu uzskati, ka vietējā elite ir jēla cīsiņballīte, taču vajadzības gadījumā tevi bez ierunām uzņemtu inteliģences aprindās. Nu, vai vismaz nespēj noturēties man pierādīt, ka... nu, kaut ko pierādīt. Man taču nevar it visā būt taisnība. Vai ne?


Sludinājums nr. 20

Gribētos iepazīties ar vīrieti (jauks, gudrs, turīgs, pašpietiekams, simpātisks, sportisks), ar kuru kopā labi arī paklusēt.

Man ir pāri 40, esmu, liekas, asprātīga un vairs ne melanholiska. Tas īsumā.


Sludinājums nr. 21

Iepazīt cilvēkus – tas vienmēr ir risks. Bet šampanietis jau pasūtīts.


Sludinājums nr. 22

Tik ļoti sailgojos pēc īstām, ar roku rakstītām vēstulēm!!!

Ja esi cēlais bruņinieks, kas spēj būt uzticams un patiess draugs un reizē kuģa kapteinis, varbūt Tu esi tas, kura vēstuli gaidu?

Esmu māksliniece, kas glezno savu dzīvi krāsainu nu jau pusgadsimtu.

Es vēlos vienu rozi savā dārzā... vienu draugu, kas kļūtu par manu pasauli nākamajā dzīves ceļojumā...

Raksts no Aprīlis 2021 žurnāla