Kas notiek

Unikālās olas

Saņemta informācija, ka Talsu autoostā kāda persona nepazīstamai personai labprātīgi iedevusi naudu, kuru pēc laika gribēja atgūt.

Talsu Vēstis, 10. maijā


Kāds sūdzas, ka kaimiņš savu auto liek tur, kur sievietei sētā izkrauta malka. Nākamreiz iesakām izsaukt mūs.

Kurzemnieks, 10. maijā


Skrundas pagasta Jaunmuižā karjera izstrādātājs uz ceļa nekaisot pretputes līdzekli. Atbildīgais dievojas, ka dara to regulāri, tikai tajā dienā piemirsies.

Kurzemnieks, 10. maijā


Naktī zvana vīrietis: pagalmā kāds uzslējis guļamtīklu un guļ, pašam bail iet skatīties.

Kurzemnieks, 10. maijā


Skrundas estrādē divi jaunieši atraduši divas koka karotes ar uzrakstu Zebrene, tās nogādātas iecirknī.

Kurzemnieks, 10. maijā


Skrundā, Kalēju ielā, uzdzīve. Skaļā mūzika tiek izslēgta, cilvēki saprot, ka tā turpināt vairs nevar.

Kurzemnieks, 10. maijā


7. maijā ziņots, ka Talsos, A. Lerha-Puškaiša ielā, no sausajām tualetēm nāk nepatīkama smaka. Ierodoties minētajā adresē, konstatēts, ka sniegtā informācija apstiprinās.

Talsu Vēstis, 10. maijā


6. maijā aptuveni 25 gadus veca sieviete, būdama stiprā alkohola reibumā, Lielvārdē mēģināja apgulties uz dzelzceļa sliedēm.

Ogres Vēstis Visiem, 10. maijā


7. maijā Kaibalā vilciens Aizkraukle–Rīga pielietoja ekstremālo bremzēšanu, jo uz sliedēm atradās bērni, kuri demonstratīvi līdz pēdējam brīdim negāja nost no sliedēm.

Ogres Vēstis Visiem, 10. maijā


Lielveikalā bija nepatīkama situācija. Madāmai rokā iespiests krancis, bet ar otru cilā preces. Es arī vēlējos nopirkt, bet, ieraugot, ka prece ir sveramā, pārgāja apetīte. Aizgāju uz citu veikalu.

Rēzeknes Vēstis, 13. maijā


Nevar noliegt, ka agrāk, kad atnāca ziņa no bērna, ka skola deg, sirds sažņaudzās kamolā un pēc tam auļoja kā savvaļas rikšotājs, jo nevarēju saprast, vai tas ir nopietni vai ne.

Talsu Vēstis, 13. maijā


Dienas vidū kāds vīrietis veikalā Mini Rimi apsēžas uz soliņa un vairs nekust. Izrādās, pamatīgā reibumā. Brālis viņu aizved mājās.

Kurzemnieks, 17. maijā


Videokamerās redzam, ka Semināra parkā vairāki uzvedas nekārtīgi.

Kurzemnieks, 17. maijā


Vakarā braucam uz Dzeldu, jo kādās mājās iegājis dzērājs un neiet prom.

Kurzemnieks, 17. maijā


Kuldīgā Muzeju naktī var apskatīt arī pašvaldības policijas telpas. Ierodas vīrietis, kurš grib izolatorā pārnakšņot. Aizvedam viņu uz patversmi Kabilē.

Kurzemnieks, 17. maijā


Latgales Kultūrvēstures muzejs izvēlējās runāt par dzīvību (teltī pie muzeja varēja dēstīt sēkliņas), bērniem (viņiem bija videospēle par podniecību un iespēja parotaļāties muzejā) un muzeja misiju vākt, pētīt un to nodot nākamajām paaudzēm (apmeklētāji varēja apskatīties ekspozīciju un izstādes).

Rēzeknes Vēstis, 17. maijā


Saņemta informācija, ka 1984. gadā dzimušais J. uzskata – 1994. gadā dzimušais V. viņu ir apkrāpis, vienojoties par žoga uzstādīšanu.

Ogres Vēstis Visiem, 17. maijā


Saņemta informācija, ka laika periodā no 14. marta līdz 11. maijam 1971. gadā dzimušais M. Ogrē, Baldones ielā, piesavinājās 1975. gadā dzimušajam G. piederošo automašīnu Renault Magnum un to nodeva metāllūžņos.

Ogres Vēstis Visiem, 17. maijā


Ir tik daudz labu lietu, kas ar mums notiek, esot dabā, bet mēs arī katrs kaut ko varam dot dabai pretim. Šāda iespēja ir ikvienam – vispirms varam piedalīties gaiļbiksīšu novērošanas akcijā, bet vasarā vākt savvaļas sēklas.

Dzirkstele, 17. maijā


Savā ziņā vistu olas ir unikālas.

Ogres Vēstis Visiem, 17. maijā


Palūkojoties uz krauķu uzvedību, nākas secināt – viss kā pie cilvēkiem, sliktiem cilvēkiem: kliegšana, lamas, kautiņi, cīņa par perēkļiem.

Vaduguns, 17. maijā


Jāteic, visi mājinieki ir lielās pārdomās, vai uz nākamo ziemu vispār barotavas izvietot vai, iespējams, jādomā par tādām, kur baloži nevar iebāzt savu galvu.

Vaduguns, 17. maijā

Raksts no Jūnijs 2022 žurnāla