Kas notiek

Saņemta informācija par pelmeņiem ar pildījumu

29. oktobrī saņemta informācija, ka Ogrē, Gaismas prospektā, pie mājas rotaļlaukuma, kas ir slēgts, atrodas bērni, kuri bija devušies projām vēl pirms policijas darbinieku ierašanās.

Ogres Vēstis Visiem, 2. novembrī


Saņemta informācija, ka 29. oktobrī Rembatē, Lielvārdes ielā, kaimiņš ar traktoru izbraukā citam kaimiņam piederošo zemi.

Ogres Vēstis Visiem, 2. novembrī


1. novembrī saņemta informācija, ka Ogrē, Krasta ielā, zem tilta atrodas divi vīrieši alkohola reibumā. Viens no vīriešiem iekrita ūdenī, un otrs viņu mēģināja izvilkt, kas stipra reibuma dēļ vīrietim neizdevās.

Ogres Vēstis Visiem, 5. novembrī


Saņemta informācija, ka laika periodā no 1. līdz 31. martam 1983. gadā dzimušais Taurupes pagasta iedzīvotājs par veiktajām investīcijām kādā Kipras kompānijā nesaņem dividendes.

Ogres Vēstis Visiem, 5. novembrī.


Protams, jebkurā veikalā nopērkami visdažādākie pelmeņi ar tādiem pildījumiem, kādus pat iedomāties grūti.

Ogres Vēstis Visiem, 5. novembrī


Ap 18.00 braucam uz Pētera ielu, jo kaimiņi dauzot kājas pret grīdu – apakšējiem iemītniekiem tas traucējot. Notiek pārrunas.

Kurzemnieks, 9. novembrī


2. novembrī saņemta informācija: kādā privātīpašumā Lībagu pagastā iekļuvis jenotsuns un nedodas prom.

Talsu Vēstis, 9. novembrī


Deviņos vakarā zvana, ka Pārventā no garāžu masīva atskan troksnis, it kā kāds lauztu durvis. Aizbraucam, bet neviens neko nelauž.

Kurzemnieks,9. novembrī


Vakara pusē zvans no Ventspils ielas: atkal divi jaunieši pa sievietes logiem met ar akmeņiem. Tāpat kā iepriekš, vainīgie jau pamukuši. Pa to laiku mums zvana par kādu adresi, kurā neatļauti pulcējoties ar Covid-19 inficēti cilvēki.

Kurzemnieks, 9. novembrī


Kad autovadītājs apstājās, lai noskaidrotu, vai gājējam viss ir labi ar veselību, gājējs nolamājās un aizgāja no notikuma vietas.

Staburags, 12. novembrī


8. novembrī Aizkraukles novada Klintaines pagastā kāds vīrietis informēja likumsargus, ka viņa mājvietā divi paziņas grasās ar viņu fiziski izrēķināties. Ierodoties norādītajā adresē, policists konstatēja, ka vīrietis mājās ir viens un notikums par izteiktajiem draudiem ir izdomāts.

Staburags, 12. novembrī


Visi zinām, ka dārzeņi jāēd, jo tie satur vērtīgas vielas un palīdz neuzņemt pārlieku daudz kaloriju. Tomēr dažreiz aptrūkstas ideju – īpaši grūti ir pietiekamu daudzumu apēst ziemā.

Kurzemnieks, 12. novembrī


VP Kuldīgā, Dārza ielā, pēc deviņiem vakarā pamanīja divus cilvēkus, kuri, ieraugot policistus, metās bēgt. Likumsargi viņus panāca un pieprasīja pašapliecinājumu. Viens uz prasību nereaģēja un turpināja doties prom. Policisti vēlreiz atkārtoja prasību nosaukt vārdus, uzvārdus. Viens no vīriešiem paklausīja, un viņa personība noskaidrota, bet otrs turpināja iet prom. Kad VP darbinieki mēģināja viņu aizturēt, vīrietis uzvedās izaicinoši, solīja uzrīdīt savu suni. Vīrietis aizturēts un nogādāts iecirknī. Tur viņš turpināja savu identitāti slēpt, uzdodoties par citiem cilvēkiem, bet beigu beigās viņa īstais vārds, uzvārds noskaidrots.

Kurzemnieks, 16. novembrī


Ornitologs un Latvijā pazīstamākais ziemeļu gulbju pētnieks Dmitrijs Boiko bez putniem fotogrāfijās nav iedomājams.

Kurzemnieks, 16. novembrī


Latvieti pilnīgi noteikti var saukt par ļoti praktisku saimnieku. Arī virtuvē to aizmirst nevajadzētu. Ja tavos plauktos vēl nav gaļas āmura, to vajadzētu iegādāties, jā, arī tad, ja gaļu uzturā nelieto, jo tāpat būs noderīgs.

Latgales Laiks, 12. novembrī

Raksts no Decembris 2021 žurnāla