Kas notiek

Kuldīgā saspārdīts ķirbis

Pirms divām nedēļām Lielajā prospektā, pie Pankūkām un pelmeņiem, ar velosipēdu uzbraucot betona apmalei, pazaudēju zobu protēzi. Bija jau tumšs, tāpēc to neatradu.

Ventas Balss,10. novembrīVirkas ielā kaimiņi strīdas suņa dēļ: policijai stāsta katrs savu versiju, liecības maina. Viens taisnojas, ka suni izvedis pastaigā un tas otram tikai paošņājis kāju. Izskaidrojam abiem viņu tiesības, lai tālāk tiek galā paši.

Kurzemnieks, 7. novembrīIedzīvotāji ziņo, ka Riteņdārza tuvumā mītot bezpajumtnieks; pieņemam zināšanai.

Kurzemnieks, 7. novembrīVakarpusē Kuldīgā, Kalpaka ielā, pie kādas mājas saspārdīts ķirbis, bet videonovērošana to neparāda.

Kurzemnieks,7. novembrīLai arī cik ļoti garšotu kafija, to zagt nav ļauts. Tieši tāpat – lai arī cik ļoti gribētos pavizināties ar motociklu, bez saimnieka atļaujas to darīt nedrīkst.

Ogres Vēstis Visiem,14. novembrīSnēpelē kāds sūdzas, ka nevar iziet savā sētā, jo tur regulāri ieskrien kaimiņu nejaukais suns.

Kurzemnieks, 14. novembrīPils ielā Kuldīgā vīrietis uzvedas nesakarīgi, dauza restorāna Bangert’s stiklus. Cits piedzēries Skrundas autoostā dauza autobusa durvis, jo šoferis atsakās uzņemt. Divi vīrieši dzer pie Rimi un sit pa automašīnām.

Kurzemnieks,14. novembrī5. novembrī saņemta informācija, ka Ogrē, Tīnūžu ielā, uz ielas piekauta kāda persona. Ierodoties norādītajā adresē, sastapti divi nepilngadīgie, kuri paskaidroja, ka nekāda kautiņa neesot bijis, bet kāds svešs zēns vienam no iepriekš minētajiem puišiem izlējis limonādes pudeli.

Ogres Vēstis Visiem, 14. novembrīReidā pārbaudām sešus velosipēdistus – visi skaidrā!

Kurzemnieks, 14. novembrīVai kāds varētu paskaidrot, kas ir atjaunīgā elektrība?

Ventas Balss,21. novembrīPie vetklīnikas izmests maisiņš ar burkām: nofotografējam un sākam meklēt, kas to izdarījis.

Kurzemnieks, 21. novembrīRumbas pagastā aitas tiek turētas sliktos apstākļos: aizbraucam, fotografējam.

Kurzemnieks,21. novembrīCilvēks lūdz palīdzību, jo draugs vairākas dienas neatbild uz zvaniem, neatver durvis. Dodamies turp ar ugunsdzēsējiem un mediķiem, durvis tiek atvērtas, istabā neviena nav, telefons stāv uz galda. Pēc brīža “pazudušais” sveiks iznāk no blakus telpas.

Kurzemnieks,21. novembrīJau no vasaras vidus brīžam skaļāk vai klusāk, argumentēti vai populistiski izskan viedokļi par PVN vietējiem augļiem un dārzeņiem. Tātad tam, ko zemnieki izaudzē savos laukos un dārzos, ko ikdienā pērkam tirgos un veikalos.

Druva, 24. novembrīGulbenē vecs, kurls kaķis bija uzskrējis eglē un pats netika lejā.

Druva, 22. novembrīProgrammā bija pieteikta pirmizrāde Lūgšana par Zolitūdi, bet nekāda lūgšana tā nebija. Pasākuma vadītāja runāja nesaprotami.

Ventas Balss,24. novembrīSaņemta informācija, ka E. Ogres novadā interneta vidē veica nevēlamu, traucējošu un uzbāzīgu saziņu ar F.

Ogres Vēstis Visiem, 28. novembrīSešos no rīta saņemam ziņu, ka Virkavas ielā kāpņu telpā pie bēniņiem guļ divdesmitgadīgs jaunietis: ciemojies pie drauga un sastrīdējies. Aizvedam uz autoostu, lai brauc gulēt mājās.

Kurzemnieks,28. novembrīMāte uztraukusies par dēlu, kurš dzīvo Rīgā, bet kopš 11. novembra nav sazvanāms. Noskaidrojam, ka viss kārtībā, – vienkārši nevēloties ar māti runāt.

Kurzemnieks, 28. novembrīDzeldā daudzdzīvokļu mājā kurinātājs pagrabā sarīkojis pārāk skaļu ballīti.

Kurzemnieks, 28. novembrīRindas ielā autobusu pieturā ir trīs plastmasas soliņi ar tādiem kā iedobumiem. Lietus laikā tie pielīst pilni, bet pēc tam ūdens sasalst.

Ventas Balss, 30. novembrī

Raksts no Janvāris 2024 žurnāla